EN PL
Strona główna BLOG Import i eksport na całym świecie

Import i eksport na całym świecie

15 Maj, 2017   |   9694 odsłon

Wiele sklepów internetowych i producentów w USA i Kanadzie nie prowadzi sprzedaży na rynek europejski. Problemy pojawiają się także w sytuacji chęci zakupu produktów ze Wschodu. Dzięki platformie USBOX możesz szybko i bezpiecznie dokonać zakupów unikając problemów i nieporozumień.

Wspomagamy import i eksport do Chin, od małych paczek, poprzez obsługę palet i kontenerów. Jeśli Twoim rynkiem zbytu są Emiraty Arabskie, Iran, Irak czy Turcja i pragniesz zminimalizować swoje formalności, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przeprowadzimy Cię także przez proces wymiany handlowej z Izraelem, odciążając od trudności.

 

Najwygodniejszą opcją jest skorzystanie z naszych magazynów w poszczególnych państwach, gdzie przesyłki są konsolidowane w tani, zbiorczy ładunek i regularnie dostarczane do Polski, gdzie po odprawie celnej (którą wykonujemy w imieniu klientów) trafiają do odbiorców. Bardzo często również odbieramy towar bezpośrednio od sprzedającego (wysyłamy naszego kuriera) i dostarczamy go na najbliższe lotnisko międzynarodowe czy port morski (z pominięciem naszych magazynów - co obniża koszty), i dostarczamy do zamawiającego, dokonując w jego imieniu odprawy celnej.

 

Zakupy w USA, Kanadzie oraz Azji jeszcze nigdy nie były tak wygodne. Przekonaj się o tym korzystając z naszego formularza.

import i eksport do polski

Kategorie

BLOG
Dlaczego sklepy internetowe i dostawcy z USA i Kanady nie wysyłają produktów do Polski? Import częsci i akcesoriów motoryzacyjnych

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena