EN PL
Strona główna BLOG Mała przesyłka z dalekiego kraju

Mała przesyłka z dalekiego kraju

19 Październik, 2018   |   216 odsłon

Wiele sklepów internetowych oraz producentów w USA i Kanadzie nie prowadzi sprzedaży na rynek europejski. Problemy pojawiają się także w sytuacji chęci zakupu produktów ze Wschodu. Dzięki platformie USBOX możesz szybko i bezpiecznie dokonać zakupów unikając problemów. Wspomagamy import i eksport do Chin, od małych paczek, poprzez obsługę palet i kontenerów. Jeśli Twoim rynkiem zbytu są Emiraty Arabskie, Iran, Irak czy Turcja i pragniesz zminimalizować swoje formalności, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przeprowadzimy Cię także przez proces wymiany handlowej z innymi krajami, odciążając od trudności. 

 

 

Najwygodniejszą opcją jest skorzystanie z naszych magazynów w poszczególnych państwach, gdzie przesyłki są konsolidowane (czytaj więcej…) w tani, zbiorczy ładunek i regularnie dostarczane do Polski, gdzie po odprawie celnej (którą wykonujemy w imieniu klientów) trafiają do odbiorców. Bardzo często również odbieramy towar bezpośrednio od sprzedającego i przekazujemy go na najbliższe lotnisko międzynarodowe czy port morski (z pominięciem naszych magazynów - co obniża koszty), po czym dostarczamy do zamawiającego, dokonując w jego imieniu odprawy celnej.

 

Zakupy w USA, Kanadzie oraz Azji jeszcze nigdy nie były tak wygodne. Przekonaj się o tym korzystając z naszego formularza.

misio.png

Kategorie

BLOG
Transport Elektroniki Konsolidacja przesyłek i koszty

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena