EN PL
Strona główna BLOG Obuwie w transporcie między USA a Polską

Obuwie w transporcie między USA a Polską

19 Październik, 2018   |   172 odsłon

Polscy klienci pod względem dokonywania zakupów stają się coraz bardziej wybredni. Polaków nie interesuję już kupno butów do chodzenia, które „tylko są”. Polacy zaczynają cenić jakość, komfort użytkowania, doceniają marki oraz chcą  się wyróżnić. Wiele butików w naszym kraju to zapewnia, ale często sklepy amerykańskie posiadają ofertę bogatszą lub po prostu inną - skierowaną do amerykańskiego odbiorcy. Dodatkowo amerykański styl bycia cały czas działa na wyobraźnie w Polsce, a konsumenci szukają produktów, które mogą oddać to kim są. Oprócz tego można kupić rozmiary nietypowe – albo bardzo małe albo duże – co bywa trudne na rynku polskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety polityka handlowa wielkich sklepów w USA często nie sprzyja polskim klientom. Sklepy nie zawsze oferują eksport poza granice kraju. Owszem można kupić produkt korzystając z polskiej karty, owszem przesyłka jest gratis, ale to wszystko tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.  Na szczęście w takich wypadkach jest możliwość skorzystania z magazynów USBOX w USA lub Kanadzie i cieszyć się nowymi butami na polskiej ziemi. Można zamówić obuwie i w składowanym i w składanym zamówieniu wpisać adres naszego magazynu w USA, a wówczas buty znajdą się w najbliższym transporcie do Polski.

 

Wyceń zakupy z USBOX

 

W przeciwnym kierunku (z Polski do USA) transport obuwia odbywa się w zdecydowanej większości w inny sposób. Amerykańscy konsumenci nie kupują detalicznych produktów w polskich sklepach. To sklepy z rynku amerykańskiego ceniąc polską jakość i wykonanie importują od polskich producentów. Jak zatem polski wytwórca może pokazać się potencjalnym kupcom ze swoim obuwiem? Najrozsądniejszym rozwiązaniem może być wyjazd na targi, na których można pokazać swoje produkty, porozmawiać oraz „sprzedać” swój produkt. 

 

Wyceń transport na targi w USA

 

 

buty.png

Kategorie

BLOG
Konsolidacja przesyłek i koszty Transport towaru będącego próbkami lub materiałami promocyjnymi

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena