EN PL
Strona główna Dodatkowe usługi magazynu i opłaty

Dodatkowe usługi magazynu i opłaty

dv1180015_5.jpg

Korzystając z naszego magazynu możesz dodatkowo zlecić nam:

1. Przechowywanie przesyłki powyżej 1 miesiąca:

Możesz wybrać tę usługę, gdy w danym momencie nie możesz odebrać przesyłki lub czekasz na inną paczkę i chcesz te dwie połączyć w jedną. Przechowywanie powyżej 1 miesiąca jest możliwe wyłącznie, gdy opłata za przechowywanie wpłynie najpóźniej w 30. dniu „przebywania” przesyłki w magazynie (pieniądze muszą wpłynąć na konto firmy USBOX Sp. k.). W przeciwnym razie magazyn odeśle przesyłkę do dostawcy na Twój koszt.

2. Rozbicie zbiorczej przesyłki na mniejsze - dekonsolidacja:

Dotyczy to sytuacji, gdy zamawiający chce dostarczyć towary do różnych odbiorców w Polsce. Pragniemy zaznaczyć, że w takiej sytuacji komplikuje się proces odprawy celnej, ponieważ każdy odbiorca automatycznie staje się importerem oraz stroną dla postępowania w Urzędzie Celnym. 

3. Wykonanie zdjęcia produktu:

Usługa ta przeznaczona jest dla tych zamawiających, którzy chcą zobaczyć zamówione produkty przed otrzymaniem ich do rąk własnych. Zdjęcie jest dostarczane pocztą elektroniczną. 

4. Wykonanie zdjęcia ogólnego przesyłki:

Sfotografowanie opakowania przed wysyłką może pomóc w dochodzeniu swoich roszczeń przed UPS w przypadku uszkodzeń przesyłek w transporcie z USA do zamawiającego. 

5. Konsolidacja - łączenie kilku przesyłek w jedną:

Nasi klienci najczęściej wybierają właśnie tę usługę, chcąc połączyć w jeden pakunek towary zamówione u różnych dostawców, pozwala to bowiem obniżyć koszty transportu. 

Pobierz kod adresowy