EN PL
Strona główna Jak zamawiać

Rób zakupy w USA i Kanadzie dzięki USBOX. Dowiedz się jak to zrobić

Zobacz jak łatwo dokonać zakupów w USA i Kanadzie

za pomocą USBOX. Sprawdź, co musisz

zrobić aby otrzymać przesyłkę ze Stanów/Kandy.

1

Wyszukiwanie produktu 

Skorzystaj z naszych porównywarek cenowych, bądź odwiedź najpopularniejsze sklepy w USA/Kanady. Wpisz w pole wyszukiwarki w prawym górnym rogu ekranu ogólną nazwę produktu. Pojawią się wówczas adresy sklepów, w których poszukiwany produkt występuje. W zakładce sklepy wybierz branżę, którą poszukiwany produkt może reprezentować, a następnie przeanalizuj zawartość tych sklepów. 

 

 

 

 

2

Wycena szacunkowa lub pobieranie kodu adresowego

Pobierz informację o szacunkowych kosztach dostawy z USA/Kanady do Polski. Pamiętaj, wycena szacunkowa do niczego nie zobowiązuje przejdź aby ją złożyć lub poznaj szczegóły. Jeżeli nie wiesz jak  użyć kod adresowy, postępuj według wskazówek zawartych w pomocy.

3

Zamawianie produktów w sklepie internetowym

Proces zamawiania produktów może być odmienny w różnych sklepach internetowych. W razie problemów skontaktuj się  z BOK, nasi konsultanci służą pomocą. Jako adres dostawy podaj swój indywidualny adres dostawy otrzymany w kroku 2. Skorzystaj z instrukcji wypełniania adresu. Zwróć uwagę na inny system metryczny  w USA.

4

Powiadomienie o dostarczeniu przesyłki do magazynu w USA i  w Kanadzie

Informacje o dostarczeniu przesyłki otrzymasz drogą e-mailową. Wówczas na platformie USBOX wejdź w zakładkę zamówienie/historia i uzupełnij dane dotyczące przesyłki zgodnie z potwierdzeniem otrzymanym ze sklepu internetowego. Po zatwierdzeniu formularza w ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę kosztów logistycznych i opłat celnych.

 

5

Informacja o kosztach dostawy, cła i podatku

Po wypełnieniu zawartości przesyłek na platformie USBOX w ciągu 24 godzin dostaniesz szacunkową wycenę kosztów transportu i opłat celno-podatkowych. Otrzymasz też listę dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia odprawy celnej. Po zaakceptowaniu tej informacji opłać zamówienie. Wtedy przesyłka zostanie dołączona do ładunku kierowanego do Polski. Nie wysyłamy towarów za pobraniem.

6

Łączenie zakupów z różnych sklepów

Jeżeli chcesz zamówić towary w różnych sklepach internetowych lub u różnych dostawców, możesz połączyć swoje przesyłki w jeden pakunek – obniży to koszty dostawy. Więcej o konsolidacji.

 

Dokonaj wyceny