EN PL
Strona główna Łączenie przesyłek

Łączenie przesyłek

aa045730_5.jpg

Możecie Państwo zamówić produkty w różnych sklepach internetowych lub u różnych dostawców, a następnie połączyć przesyłki w jedną paczkę w celu obniżenia kosztów dostawy wówczas:

1. W formularzu wyceny szacunkowej lub w trakcie pobierania kodu dostawy przed zatwierdzeniem proszę zaznaczyć opcję, iż zamówienie przeznaczone jest do konsolidacji.

2. Paczki docierają pojedynczo na magazyn, odnośnie każdej przesyłki otrzymają Państwo osobnego maila z prośbą o sprawdzenie/uzupełnienie zawartości.

3.  Wraz z otrzymaniem informacji od naszego magazynu o odebraniu wszystkich paczek do konsolidacji i potwierdzeniu ich zawartości należy korzystając z menu bocznego przejść do listy zamówień. Przesyłki, wybrane do skonsolidowania należy umieścić w formularzu konsolidacji 

4. Po zatwierdzeniu tego dokumentu magazyn połączy wskazane przesyłki, zmierzy oraz zważy i ponownie przyśle Państwu maila w celu potwierdzenia zawartości przesyłki skonsolidowanej.

5. Następnie po zatwierdzeniu przesyłki skonsolidowanej otrzymają państwo w ciągu 24 godzin informacje o wartości kosztów dostawy oraz opłat celnych. Po zatwierdzeniu w/w informacji proszę przejść do płatności oraz dostarczyć dodatkowe dokumenty jeżeli są wymagane (certyfikaty, zgody na eksport).

6. Po dokonaniu opłat przesyłka zostanie dołączona do ładunku wysyłanego do Polski. 

Dokonaj wyceny